Politica de cookies

Acest site web folosește cookie-uri pentru a vă îmbunătăți experiența în timp ce navigați prin site. Dintre acestea, cookie-urile clasificate ca fiind necesare sunt stocate în browserul dvs., deoarece sunt esențiale pentru funcționarea funcționalităților de bază ale site-ului web. De asemenea, folosim cookie-uri terțe care ne ajută să analizăm și să înțelegem modul în care utilizați acest site web. Aceste cookie-uri vor fi stocate în browser-ul dvs. numai cu acordul dumneavoastră. De asemenea, aveți opțiunea de a renunța la aceste cookie-uri. Dar renunțarea la unele dintre aceste cookie-uri poate afecta experiența dvs. de navigare.

Funcţionale
Cookie-urile funcționale ajută la realizarea anumitor funcționalități, cum ar fi partajarea conținutului site-ului web pe platformele de socializare, colectarea de feedback și alte caracteristici ale unor terțe părți.

Cookie Durată Descriere
pll_language 1 year Acest cookie este setat de pluginul Polylang pentru site-urile web WordPress. Cookie-ul stochează codul de limbă al ultimei pagini răsfoite.

Analitice
Cookie-urile analitice sunt utilizate pentru a înțelege modul în care vizitatorii interacționează cu site-ul web. Aceste cookie-uri ajută la furnizarea de informații despre valori, numărul de vizitatori, rata de respingere, sursa de trafic etc.

Cookie Durată Descriere
_ga 2 years Acest cookie este instalat de Google Analytics. Cookie-ul este utilizat pentru a calcula datele despre vizitatori, sesiuni, campanii și pentru a urmări utilizarea site-ului pentru raportul analitic al site-ului. Cookie-urile stochează informații în mod anonim și atribuie un număr generat aleatoriu pentru a identifica vizitatorii unici.
mf_user 3 months Acest cookie este utilizat pentru a identifica dacă utilizatorul este nou pe site-ul web sau un revizitor.

Altele
Alte cookie-uri necategorizate sunt cele care sunt analizate și nu au fost încă clasificate într-o categorie.

Cookie Durată Descriere
_ga_6NPQ9EFXRD 2 years No description
mf_cef58501-464a-4f6e-a36c-ccdf030d19e7 session No description
tdGXjHkTrQOJV 1 day No description
VnqANBlyiGQHutf 1 day No description
xuGHQLpCTBVtn 1 day No description
YcOItuZewJ 1 day No description

Necesare
Cookie-urile necesare sunt absolut esențiale pentru ca site-ul web să funcționeze corect. Aceste cookie-uri asigură funcționalități de bază și caracteristici de securitate ale site-ului web, în mod anonim.

Cookie Durată Descriere
__cfduid 1 month Cookie-ul este utilizat de serviciile cdn precum CloudFare pentru a identifica clienții individuali din spatele unei adrese IP partajate și pentru a aplica setări de securitate pe bază de client. Nu corespunde niciunui ID de utilizator din aplicația web și nu stochează nicio informație de identificare personală.
cookielawinfo-checbox-analytics 11 months Acest cookie este setat de pluginul GDPR Cookie Consent. Cookie-ul este utilizat pentru a stoca consimțământul utilizatorului pentru cookie-urile din categoria „Analytics”.
cookielawinfo-checbox-functional 11 months Cookie-ul este setat prin consimțământul cookie GDPR pentru a înregistra consimțământul utilizatorului pentru cookie-urile din categoria „Funcțional”.
cookielawinfo-checbox-others 11 months Acest cookie este setat de pluginul GDPR Cookie Consent. Cookie-ul este utilizat pentru a stoca consimțământul utilizatorului pentru cookie-urile din categoria „Altele.
cookielawinfo-checkbox-advertisement 1 year Cookie-ul este setat de consimțământul cookie GDPR pentru a înregistra consimțământul utilizatorului pentru cookie-urile din categoria „Publicitate”.
cookielawinfo-checkbox-necessary 11 months Acest cookie este setat de pluginul GDPR Cookie Consent. Cookie-urile sunt folosite pentru a stoca consimțământul utilizatorului pentru cookie-urile din categoria „Necesar”.
cookielawinfo-checkbox-performance 11 months Acest cookie este setat de pluginul GDPR Cookie Consent. Cookie-ul este utilizat pentru a stoca consimțământul utilizatorului pentru cookie-urile din categoria „Performanță”.
viewed_cookie_policy 11 months Cookie-ul este setat de pluginul GDPR Cookie Consent și este utilizat pentru a stoca dacă utilizatorul a consimțit sau nu utilizarea cookie-urilor. Nu stochează date personale.
Copyright © 2023 Adi Moto Team S.R.L. - Toate drepturile rezervate